İzmir’e Yeni bir Sahne: “Sahne Terminal”

Mimesis Haber / İzmir Ekim ayında yeni bir sahneye kavuşuyor. Tiyatro Termina, aşağıda yayınladığımız bülten ile yeni performans sahnelerinin hem açılışını duyuruyor, hem de tiyatro izleyicisinden destek talep ediyor:

Sahne Terminal’e destek olmak ister misiniz ?
Tiyatro Terminal, İzmir’e yeni bir performans sahnesi kazandırıyor. İzmir’in merkezinde Cumhuriyet Meydanı’nda 60 m2 sahne alanı ve 65-85 kişilik, farklı oturma düzenlerine göre değişebilen kapasitesi ile Sahne Terminal, Ekim’de açılıyor.

5 yılda oluşturduğu tüm tecrübe ve birikimini bu sahneye aktaran ekip sanatseverlerden de
destek bekliyor:
“Dünyanın hemen her yerinde tiyatro, takipçisi ve seyircisinin katkıları ile ayakta kalmakta ve destekçilerinin omuz vermesi ile gelişme fırsatı yakalamaktadır. Tamamen kendi imkanlarımızla inşa ettiğimiz ve “Sahne Terminal” adını verdiğimiz tiyatro sahnemizde inşa sürecinin sonuna yaklaşırken bu çabamıza sizin de katkılarınız bizi mutlu edecektir.

İzmir seyircisinin karşısına çıkmak üzere heyecanla çalıştığımız bu günlerde – desteğinizle-  inşa sürecindeki eksikleri bir an önce tamamlama şansı bulabilir ve şehrimize standartları yüksek bir performans sahnesi kazandırabiliriz.”
Siz de bu girişime katkı sunmak isterseniz www.sahneterminal.com’u ziyaret edebilir ve detaylarla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Yorum


işlemi tamamlayınız: