Antonius ile Kleopatra-Oyun Atölyesi

KLEOPATRA: ZERRİN TEKİNDOR, ANTONİUS: HALUK BİLGİNER

Aşk mı güçlü, iktidar mı? Aşk ile iktidarın karşı karşıya geldiği bu efsanevi aşkın, efsanevi kahramanlarından Kleopatra’ya Zerrin Tekindor, Antonius’a Haluk Bilginer can katacak.

Her oyuncunun birden çok rolü oynayacağı Antonius ile Kleopatra’nın diğer rollerini Kevork Malikyan, Mert Fırat, Emre Karayel, Onur Ünsal, Evrim Alasya, Muharrem Özcan, Gözde Kırgız, Zeynep Alkaya, Tuğçe Karaoğlan, Mehmet Özbek oynuyorlar.

Çevirmen: Bülent Bozkurt, Yönetmen: Kemal Aydoğan

Bülent Bozkurt’un dilimize çevirdiği oyunun yönetmenliğini Kemal Aydoğan, Sahne Tasarımını Bengi Günay, Müziklerini Tolga Çebi, Işık Tasarımını İrfan Varlı yaptı.

oyun atölyesi 26-27 Mayısta Londra’da Türkiye’yi temsil edecek

Shakespeare’s Globe’s 2012 International Shakespeare Festival”inin daveti üzerine Türkiye’yi temsil etmek üzere hazırlanan oyun 26-27 Mayıs 2012 tarihlerinde Shakespeare’s Globe’da oynanacak.

Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali’nde 2 oyun

Antonius ile Kleopatra, 10 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında 1-2 Haziran tarihlerinde 2 oyunla festival seyircisinin karşısına çıkacak.

Oyun biletleri satışta. İlk 4 haftanın biletleri bitti.

Biletleri satışa çıkan Antonius ile Kleopatra oyununun Nisan ayı biletleri tükendi. Bilet satışı devam eden Mayıs ayı programı:

2 Mayıs Çarş. 20.30(ind)

3 Mayıs Perş. 20.30(ind)

4 Mayıs Cuma 20.30

5 Mayıs C.tesi 20.30

6 Mayıs Pazar 16.00

www.oyunatolyesi.com

http://ebilet.oyunatolyesi.com

Gişe Tel: 0216 345 39 39