Tatilde Çocuklara ”Cinfikir”!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Türkiye’nin ilk ve tek doğaçlama çocuk Oyunu olan komedi tarzındaki Cinfikir, çocuklardan alınan çıkış noktalarıyla, sahnede anında doğaçlama olarak gerçekleştiriliyor. Bu gösteriyi izlerken çocuklarzaman zaman kendilerini sahnede buluyor, hem çok eğleniyor, hem de gülmekten kırılıyor. Temelini yaratıcı drama tekniklerinin oluşturduğu, doğaçlama olması nedeniyle tekrarı olmayan buOyun, her hafta yeniden izlenilebiliyor.

Oyunun yönetmenliğini Sedat Demirsoy, koreografisini Esin Kartaloğlu yapıyor; Alper Baytekin, Esin Kartaloğlu, Selver Kınık, YansıDeniz Özçelik, Elif Öztürk ve Anıl Sepetçi oynuyor.

Çocuk Oyunla büyür. Bu Oyunu tüm çocuklar ve içindeki çocuğu kaybetmemiş olanlar izlemeli… HerOyun birbirinden farklı… Çocuğunuz ”Bazen sahneye çıkıp ben de oynayayım, Oyun sürekli değişsin bir izlediğimi bir daha izlemeyeyim, her izlediğimde gülmekten yerlere yatayım” diyorsa, bu Oyuntam çocuğunuza göre…

Mavi Sahne ”Cinfikir”i yakın zamanda Ankara’ya kazandırdığı, Park Caddesi 2865. Sokak, 2- E’ deki yeni tiyatro sahnesinde, her Cumartesi ve Pazar sahneliyor.

İyi seyirler …(0312 241 02 33)

”CİNFİKİR”
Türkiye’nin İlk ve Tek Doğaçlama Çocuk Oyunu
Yöneten: Sedat Demirsoy
Koreograf: Esin Kartaloğlu
Oyuncular: Alper Baytekin, Esin Kartaloğlu, Selver Kınık, Yansı Deniz Özçelik, Elif Öztürk, Anıl Sepetçi

OYUN TARİHLERİ:

4, 11, 18, 25 Şubat 2012 Cumartesi Saat: 12.00 –
5, 12, 19, 26 Şubat 2012 Pazar Saat: 12.00

Haberler

Paylaş.

Yanıtla