13. Tiyatro Günleri Perdelerini Açıyor

Pinterest LinkedIn Tumblr +

70927_headlineGüzelyurt Belediyesi’nin bu yıl 13’üncüsünü gerçekleştireceği “Tiyatro Günleri” bu yıl 28 Ekim-24 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleşecek. Güzelyurt Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenecek tüm oyunlara giriş ücretsiz olacak.

“Tiyatro Günleri” Zalihe Susuzlu Tiyatrosu’nun “Sidikli Parkta Ciddi Bir Aşk” adlı komedi oyunu ile 28 Ekim 2016 Cuma günü perdelerini açacak. Yönetmenliğini ve yazarlığını Zalihe Susuzlu’nun yaptığı oyunda aşkın çeşitli halleri seyirci ile buluşacak. Güzelyurt AKM’de sahnelenecek oyun saat 20:30’da başlayacak.

Yerli tiyatro ekiplerinin yanında Türkiye’den gelecek ekiplerin de katılımıyla gerçekleşecek 13. Tiyatro Günleri’nde bu yıl Zalihe Susuzlu Tiyatrosu,  Mağusa Sanat Tiyatrosu, Gazimağusa Belediye Tiyatrosu, Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Tiyatro Alpay Volkan Derneği, Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları, Girne Belediyesi Tiyatro Stüdyosu, Mesarya Kültür Sanat Derneği, Cevdet Erzen Tiyatrosu, Güzelyurt Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 1 Sanat Atölyesi Tiyatro Topluluğu ve Antalya Devlet Tiyatroları’nın tiyatro ekipleri yer alacak.

13 yıldır artan bir izleyici kitlesine ulaşan Tiyatro Günleri’nde geçtiğimiz yıl 5000 izleyiciye ulaşıldı.

Etkiliğin programı şu şekilde:

 yeniduzen.com

Paylaş.

Yorumlar kapatıldı.