“Dumanaltı Aşklar” 18 Ocak’ta Sahnede!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Selahattin Duman‘ın İlk Tek Kişilik Oyunu “Dumanaltı Aşklar”ınn Prömiyeri 18 Ocak , Salı Akşamı Kenter Tiyatrosu’nda Gerçekleşiyor!

Oyunun yönetmenliğini de üstlenen usta Oyuncu Hüseyin Avni Danyal’ın tek kişilik yeni tiyatro Oyunu “Dumanaltı Aşklar”; Tiyatro Seyirlik ve AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu ortaklığında sergileniyor.

“Dumanaltı Aşklar”; evlenme yolunda üç kez, son anda direkten dönen bir adamın dördüncü kez evlenmeye niyetlendiği

gece, diğer müstakbel adayları hatırlamasıyla başlayan kahkaha dolu bir Oyun. Dumanı tüten aşklar, dumansız kalan aşklar ve dumanaltı olan aşklar arasında komik bir hikaye anlatan “Dumanaltı Aşklar”; “Türk kadını” portresini her yönüyle ve mizahi bir dille ortaya koyuyor.

Gökhan Erarslan ve Ferhat Ergün tarafından Oyunlaştırılan, Tiyatro Seyirlik tarafından sahneye konan “Dumanaltı Aşklar” Oyununun yapımcılığını AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu üstleniyor. Üstün Oyunculuk performansına, yönetmenlik becerisini de ekleyen Hüseyin Avni Danyal’a sahnede, tek kişilik Oyunun özgün müziklerini besteleyen Deniz Aras Sipahi, piyanosuyla eşlik ediyor. Sahne tasarımı Kemal Aratan’a, ışık tasarımı Hakan Özipek’e ait olan Oyunun koreografisini Bora Acar Zöngür üstlendi.

Hüseyin Avni Danyal’ın tek kişilik muhteşem performansı “Dumanaltı Aşklar”; 18 Ocak 2011 Salı akşamı saat 20:00’de Kenter Tiyatrosu’nda gerçekleşecek prömiyeriyle seyircilerin karşısına çıkacak. “Dumanaltı Aşklar”ın tüm Oyunlarına ait biletler, Biletix’ten ve Oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir.

Paylaş.

Yorumlar kapatıldı.